Ohlédnutí za „ Zahradní slavností“ - poděkování

Věřím, že budou všechny děti se mnou  souhlasit pokud řeknu, že se jedná o největší a nejkrásnější akci v celém školním roce. Nemohu prostě zapomenout na slavnostní chvíli, kdy nad našimi hlavami vystřelily salvy z konfet, a naši malí předškoláci byli zasypáni modrobílým námořnickým štěstím.

Za cinkotu dětského sektu a krájení překrásného dortu ve tvaru lodi nejednomu ukápla nějaká ta slzička. Ráda bych proto ze srdce poděkovala všem, kteří se na naší akci podíleli

Jmenovitě děkuji

Starostovi Obce Prasek panu Jaroslavu Myškovi

Zastupitelce Obce Prasek paní  JUDr. Marii Chladové za překrásný dort (velkolepé dílo paní Květy Maturové)

Manželům Tučkovým za knížky

Firmě https://www.ohnostroje-cbs.cz/  za konfety

Paní Soně Chlumecké za fotodokumentaci celé akce (  Fotografie jsou již na našich stránkách k dispozici k objednání, jsou moc krásné. Objednávky si posílejte přímo do fotoateliéru paní Soni Chlumecké)

Děkuji svým kolegyním za spulupráci, velké poděkování patří také našemu panu školníkovi za pomoc. Nejen, že nám pomáhal po celý den až do pozdních hodin, a to nad rámec svých povinností, ale již od samého pondělního rána pomáhal s úklidem zahrady, a že toho k uklízení bylo sadwink. Jsme  zkrátka skvělý tým yes. Byla to náročná akce, přesto po celý podvečer panovala veselá, pohodová atmosféra, kterou nepokazil ani nějaký ten mráček na obloze.

Děkuji všem, kteří nás přišli podpořit a pomohli vytvořit pro děti tak neopakovatelnou atmosféru.

Našich školáčkům přejeme úspěšné vykročení do školy yes

 

Zpět