Lyžařský zájezd - Paseky nad Jizerou

Lyžařský zájezd 

Naše škola pořádá pro rodiče s dětmi a veřejnost v sobotu 22. 2. 2020 yes jednodenní zájezd do Pasek nad Jizerou (jsou zde k dispozici i běžkařské tratě) za lyžováním všeho druhu.
Sjednali jsme autobus, který bude nakládat zájemce takto:

6.30 - zastávka autobusu Zdechovice

cca 6.35 - zastávka autobusu Kobylice

cca 6.45 - zastávky autobusu Prasek v tomto pořadí - odbočka Zdechovice, škola,
                   Na Nové (u Herzogů), Na Staré
V případě, že máte k zastávce daleko, kontaktujte nás na telefonním čísle 601 699 776, domluvíte se s námi, kde Vás "naložíme" .
V případě, že Vaše bydliště není ve výše zmiňovaných lokalitách, zavolejte prosím na výše uvedené číslo a domluvíme se, kde Vám zastavíme.

Pokud nejste velcí příznivci lyžování, ale toužíte tento sport vyzkoušet, neváhejte a pojeďte i tak s námi! V Pasekách je jednak půjčovna a vždy se najde někdo, kdo se o Vás rád postará. Jde nám především o to, abychom prožili krásnou společnou sobotu a užili si legraci!
Pro děti začátečníky je v Pasekách velmi vhodná sjezdovka.
A kdo již bude unavený z lyžování...i pro něho se  nějaká příjemná náplň najde (nyní hovořím k dospělákům) ...wink
Prosíme občany z řad veřejnosti, kteří nemají děti ve škole, aby zavolali na již zmíněné telefonní číslo 601 699 776 a zarezervovali si místa. Naši žáci obdrží přihlašovací lístečky.
V případě, že bude více zájemců, budou vypraveny dva autobusy.
Předpokládaný odjezd z Pasek bude po 16. hodině. Jízdné si každý účastník hradí na sjezdovce sám dle svých možností a potřeb (ceny jízdného na www.skiregion.cz). Doprava do Pasek nad Jizerou a zpět je pro účastníky zdarma.
Děti musí mít doprovod.

Těšíme se na společné lyžařské zážitky.

7. 2. 2020, Eva Kaprálová

Image result for lyžování

Zpět