Co nás čeká do konce roku + uzavření MŠ

Veškeré akce do odvolání zruseny🥴

S ohledem na uzavření plaveckých bazénů je dočasně zrušena výuka plavání. Pokud se situace změní, informace o případném zahájení kurzu plavání Vám budou včas vyvěšeny na našich stránkách, nástěnkách, případně zaslány emailem. 

V pondělí 30. 11. bude probíhat v mateřské škole od 8.00 depistáž (kontrola řečových schopností dětí) logopedického centra Logáček z Hradce Králové (jedná se o děti starší 4 let a děti, které ještě nebyly zkontrolovány).Vyšetření je dětem poskytováno zdarma, je však potřeba podepsat souhlas, který obdržíte u paní učitelky ve třídách. Přítomnost objednaných dětí je 30. 11. v mateřské škole velmi důležitá.

Čertovská školka (změna termínu)  přesunuta na pátek 4. 12. 2020. Respektujeme pokyn Čerta a Mikuláše, kteří toho mají letos  opravdu moc, proto nemohou dorazit ve čtvrtek, jak slíbili. Nám to ale nevadí, o to víc se na ně na oba budeme těšit. Milé děti, nezapomeňte si prosím  v pátek něco červeného, nebo černého na sebe + čertovské růžky na hlavu.

Růžky nemusíte s rodiči kupovat, klidně nějaké vyrobte třeba na čelenku, fantazii se meze nekladou, hlavně, aby slušely a dobře držely yes ( akce se koná dopoledne bez rodičů )

Bohužel tato opatření se týkají i vánoční besídky v MŠ. Děti ale o nic nepřijdou, vše jim vynahradíme, zažijeme spoustu legrace, připomeneme si vánoční staročeské zvyky, napečeme i perníčky za zpěvu staoročeských koled. Vyvrcholením vánoční pohody bude posezení u stromečku s malou nadílkou v pátek 18.12. dopoledne

Uzavření MŠ  : Pozor změna : Se souhlasem zřizovatele a vedení Základní školy a mateřské školy v Prasku,bude v době vánočních svátků provoz mateřské školy přerušen od  středy 23. prosince 2020 do pátku 1. ledna 2021 včetně. Provoz MŠ bude opět zahájen od pondělí 4. ledna 2021,

v pondělí 21.12. a 22.12. 2020 ředitelské volno. 

Sledujte prosím průběžně aktuality, jen co se situace zlepší, budeme vás o připravovaných akcích informovat smiley

Od 15.10. do 15.12. 2020 vybíráme kredit placených akcí MŠ v částce 500 Kč, výše kreditu byla odsouhlasena na schůzce rodičů dne 22.9.2020. Kredit Vám bude po zaplacení připsán na nástěnce v šatně, zde můžete aktuální výši kreditu průběžně sledovat.  Kredit předávejte prosím paní učitelce ve své třídě. 

                                                                                                                                                                                                                                                    Děkujeme 

 

 

 

Zpět